Země:

Jen last minute

Oblast:

DOPORUČUJEME > Zájezdy > Keňa > Keňa - Mombasa a pobřeží > Baobab Beach Resort

Baobab Beach Resort ****

Baobab Beach Resort
Poloha
Hotel leží v romantickém prostředí stinného chlebovníkového háje na korálovém útesu přímo nad mořem s romantických výhledy na nedozírné plochy Indického oceánu asi 45 km jižně od Mombasy a 55 km od letiště. Unikátem tohoto zařízení je jeho situování v posledním zachovalém zbytku přímořského pralesa na ploše 250 tisíc čtverečních metrů. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 80 minut.
Vybavení
Hotel se skládá z patrových bungalovů(v přízemí a v patře vždy dva pokoje) a dvoupatrových hotelových pavilonů, které jsou rozesety po celé ploše chlebovníkového háje lemujícího pláž. K vybavení hotelu patří hlavní restaurace a restaurace a la carte obě s výhledem na moře, hlavní bar, bar u bazénu, TV místnost, fitness, aromaterapické zábaly, kosmetický salon, kadeřník, masáž, vířivka, hotelová prodejna, taneční terasa, bazén. Lehátka na travnatých plochách na slunění a u bazénu. WI-FI ve veřejných prostorech zdarma.
Ubytování
Účelně vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky mají balkon nebo terasu s výhledem do zeleně hotelového háje a zahrady. Pokoje mají stylové stropy prokládané dřevem a dlaždicovou podlahu. K vybavení pokoje patří vysoušeč vlasů, pokojový trezor, mini chladnička, klimatizace a moskytiéra.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži. Kvalitní potápěčská škola a surfing, windsurfing, tři tenisové kurty s osvětlením, golfové hřiště, (6 km od hotelu), plážový volejbal, stolní tenis.