Země:

Jen last minute

Oblast:

DOPORUČUJEME > Zájezdy > Řecko > Stalida > Anatoli

Anatoli **

Anatoli
Popis

Apartmánový dům Anatoli je situovaný na rohu hlavní ulice turistického letoviska Stalida. Obchůdky, bary, restaurace a místní taverny najdete v nejbližším okolí. Příjemnou procházkou nebo turistickým vláčkem se lze také snadno dostat do vedlejšího letoviska Malia, které je se Stalidou téměř propojené. Pláž je vzdálena pouze přes silnici. Součástí apartmánového domu je vlastní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, kteří vyhledávají ubytování v blízkosti pláže i centra. V zimě roku 2015 proběhne menší rekonstrukce studií.

Studio pro 2 osoby

standardně vybaveno. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností přistýlky. Součástí vybavení je kuchyňský kout (lednice, vařič, rychlovarná konvice, nádobí pro jednoduché stolování), vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za příplatek 6 EUR/den), balkon nebo terasa s posezením. Studia jsou orientována s výhledem do rušnější ulice.

Vybavení

recepce, TV koutek, prostorná terasa s výhledem do ulice, bazén s oddělenou dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, wi-fi připojení na recepci zdarma.

Stravování

vaření z vlastních zásob, stravování v místních tavernách nebo možnost dokoupení polopenze v hotelu Christiana Beach.


Vzdálenosti

pláž 70 m, centrum Stalidy 100 m, Malia 3 km, nejbližší nákupní možnosti do 30 m, letiště v Heraklionu cca 30 km.


Pláž

dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis za poplatek nebo za konzumaci v baru na pláži.
Zábava a sport: na pláži je možnost výběru vodních sportů (za poplatek), fakultativní výlety, půjčovny aut, skútrů či kol, diskotéky, bary, restaurace, nákupní možnosti.

Vybavení
recepce, wi-fi zdarma (na recepci), TV/SAT, trezor za poplatek (na recepci)
Pokoje
aST2 - balkon - vybavení: rychlovarná konvice, kuchyňský kout, sociální zařízení, klimatizace za poplatek, dvouplotýnkový vařič, minilednice, wifi na recepci , bST2+1p - přízemí - vybavení: rychlovarná konvice, kuchyňský kout, sociální zařízení, klimatizace za poplatek, dvouplotýnkový vařič, minilednice, wifi na recepci , bST2 - terasa