Země:

Jen last minute

Oblast:

DOPORUČUJEME > Zájezdy > Bulharsko > Slunečné Pobřeží > Kuban Resort & Aqua Park

Kuban Resort & Aqua Park ***

Kuban Resort & Aqua Park
Poloha a popis
Kuban hotel se nachází v turisty oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží. V bezprostřední blízkosti naleznete bary, restaurace a obchody. Hosté mají volný přístup do Aquaparku. Letiště se nachází cca 27 kilometrů. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie a pro rodiny s dětmi.
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici recepce, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, směnárna, trezor na recepci (za poplatek), obchod, prádelna, Wi-Fi připojení, internetový koutek, lékař, herní centrum, 3 venkovní bazény, aquapark, fitness centrum, šipky, herní centrum, kulečník, vodní sporty, animační programy, masáže, sauna, turecké lázně.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s výhledem do zahrady nebo na moře a dvoulůžkový pokoj superior. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem, satelitní TV, telefonem, klimatizací, Wi-Fi připojením, chladničkou a vysoušečem vlasů.
Stravování
formou All Inclusive:

Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu KUBAN 4*:
• Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 – 10:00 )
• Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:30 )
• Svačina: formou bufetu ( 10:30 – 17:00 )
• Zmrzlina: formou bufetu ( 15:00 – 17:00 )
• Zákusky: formou bufetu ( 15:00 – 17:00 )
• Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:00 – 21:00 )

All inclusive zahrnuje čaj, kávu, mléko, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, ovocné džusy.

Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Písečná pláž se nachází cca 200 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Vodní sporty jsou za poplatek.
Pro děti
Bazén s oddělenou částí pro děti a skluzavkami, animační programy, dětská postýlka pouze na vyžádání (za poplatek). Dítě do 2 let pouze na vyžádání.
Služby v ceně
Wi-Fi připojení, aquapark, lehátka a slunečníky u bazénu, animační programy, fitness centrum, šipky. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Internetový koutek, trezor, herní centrum, kulečník, vodní sporty, masáže, sauna, turecké lázně, prádelna, dětská postýlka. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.