Země:

Jen last minute

Oblast:

DOPORUČUJEME > Zájezdy > Španělsko > Playa de Muro > Iberostar Albufera Park

Iberostar Albufera Park ****

Iberostar Albufera Park
Poloha
centrum města C´an Picafort cca 3 km a centrum města Puerto de Alcudia cca 8 km. Autobusová zastávka cca 200 m od hotelu. Obchody cca 50 m od hotelu. Letiště cca 65 km.
Vybavení
u rodin s dětmi oblíbený hotel s 250 pokoji v hlavní a vedlejších budovách na 3 podlažích s několika výtahy. Přijímací hala s recepcí, společenská místnost se satelitní TV, restaurace, snack bar, bar, obchod se suvenýry. V zahradě bazénový komplex s opalovací terasou a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci. Star Prestige Concept - pokoje a část hotelu pouze pro dospělé.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje (B2C/B3C): klimatizace, trezor k pronajmutí (cca 17€/týden), satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon. Rodinné pokoje (A1B/A2B/A3B): obývací ložnice se 2 pohovkami, samostatná ložnice, kuchyňský kout, posezení, chladnička, mikrovlnná trouba, jinak stejné vybavení jako B2C. Rodinné pokoje (A2E/A3E): balkon s bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2B. Rodinné pokoje komfort plus (A2W/A3W): lepší poloha, 2 samostatné pokoje, jinak stejné vybavení jako A2E. Rodinné pokoje (R2B/R3B): balkon nebo terasa, kuchyňský kout s chladničkou, jinak stejné vybavení jako B2C.
Děti
samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětský animační program, miniklub (od 4 do 7 let), maxiklub (od 8 do 13 let), teenager klub (od 14 do 17 let, pouze v červenci a v srpnu), dětská postýlka na vyžádání zdarma. Za poplatek a na vyžádání: hlídání dětí.