Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Bulharsko > Slunečné Pobřeží > Amaris

Amaris ***

Amaris
Poloha a popis
Hotel Amaris se nachází v turisty oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží. V okolí hotelu se nachází mnoho supermarketů, obchodů, restaurací a kaváren. Historické město Nessabar leží pouhé 4 kilometry od hotelu. Město je rozdělené na Nové město a Staré město. Staré město leží na ostrově a patří mezi hlavní turistická letoviska. Letiště je vzdálené cca 25 kilometrů.
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici recepce, trezor na recepci (za poplatek), Wi-Fi připojení (za poplatek), hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, prádelna, směnárna, internetový koutek, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji nebo ve studiu. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, Wi-Fi připojením (za poplatek) a chladničkou.
Stravování
Snídaně či polopenze
Pláž a plážový servis
Písečná pláž je vzdálená cca 300 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.
Pro děti
Bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště, dětská postýlka pouze na vyžádání (zdarma).
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu, dětská postýlka. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Wi-Fi připojení, trezor, internetový koutek, masáže, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.