Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Egypt > Soma Bay > Amwaj Blue Beach Resort & Spa

Amwaj Blue Beach Resort & Spa *****

Amwaj Blue Beach Resort & Spa
Poloha

V klidné oblasti Soma Bay / Safaga přibližně 47 km jižně od letiště, centrum Hurghady cca 50 km (hotelový shuttle bus za poplatek).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí (možnost výměny peněz), hlavní restaurace, italská restaurace à la carte, orientální kavárna, několik barů, kadeřnictví, nákupní arkáda, prádelna, lékař na telefonu. V zahradě 2 bazény pro dospělé, 2 bazény pro děti (1 pro dospělé a 1 pro děti v zimě s možností vyhřívání), bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, trezor zdarma, set na přípravu kávy a čaje, minibar (2 lahve vody zdarma při příletu), TV/sat., balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře. DRXSV: viz DRSV, minibar denně doplňován zdarma vodou a vybranými nealkoholickými nápoji. FR: viz DR, prostornější. FR2: viz DR, 2 oddělené ložnice.
Stravování

Viz program all inclusive.

Platební karty

VISA, MC, Maestro.

Odkaz
Http://www.amwajhotels.com
Handicap

Hotel disponuje 6 pokoji plně přizpůsobenými pro handicapované klienty.

Internet
Za poplatek: WiFi v areálu hotelu, internetový koutek.

Poznámka

Oficiální třída: ****+

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSV/DRXSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Rodinný pokoj (FR): 3 dospělí + 1 dítě/ 2 dospělí + 2 děti Rodinný pokoj (FR2): 4 dospělí / 3 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 3 děti (min. 2 dospělí + 2 děti) Dítě do 15 let