Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Řecko > Acharavi > Studia Pelagia 55+

Studia Pelagia 55+ **

Studia Pelagia 55+
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Korfu – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby česky hovořícího delegáta, 7x, 10x nebo 11x ubytování bez stravy, komplexní cestovní pojištění (při objednávce do 31. března 2019), pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999.
Cena nezahrnuje
místní pobytovou taxu (povinná platba na místě cca 0,50 €/den/studio), příplatek za jednolůžkové studio (od 400 Kč/noc).
Poloha
apartmánový dům je postaven přímo u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře s písčitým dnem a 400 m od centra letoviska. Přímo u pláže je množství obchodů, restaurací, taveren a barů. Centrum letoviska Acharavi se vyznačuje bohatým nočním životem, avšak ten se odehrává dále od tohoto ubytování.
Ubytování
prostorná dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (rozkládají lůžko) se nachází v přízemí a mají kuchyňský kout oddělený dveřmi od ložnice (lednička, el. vařič, el. konvice, základní nádobí), koupelnu (menší vana se sprchou, toaleta), klimatizaci a Wi-Fi (zdarma) a terasu s výhledem na moře. V prvním patře se nachází luxusní apartmány (ceny na vyžádání). Dětská postýlka je na vyžádání (cca 2 €/noc).
Stravování
bez stravy.