Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Řecko > Agios Georgios > Lola

Lola **

Lola
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Korfu – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby česky hovořícího delegáta, 7x, 10x nebo 11x ubytování bez stravy, pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), místní pobytovou taxu (povinná platba na místě cca 0,50 €/den/studio), příplatek za jednolůžkové studio (od 400 Kč/noc).
Poloha
apartmánový dům se nachází pouze 30 m od písčito-oblázkové pláže a vedle hlavní budovy hotelu Alkyon, kde je možné využívat bazén. V přízemí domu se nachází samoobsluha, kterou provozují majitelé domu a mají denně čerstvé pečivo. Centrum letoviska s restauracemi, bary, obchody a bankomat jsou v bezprostřední blízkosti.
Ubytování
v 1. patře jsou umístěna prostorná 2lůžková studia s možností přistýlky (rozkládací lehátko nebo křeslo pro děti do 12 let) a mají kuchyňský kout (lednička, el. vařič, základní nádobí), TV, koupelnu (sprcha, toaleta), klimatizaci (za poplatek) a balkón s bočním výhledem na moře. Apartmán v přízemí má oddělenou 2lůžkovou ložnici, v obývacím pokoji rozkládací pohovku a terasu s bočním výhledem na moře částečně zastíněným stromy.
Stravování
vlastní.