Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Řecko > Malia > Maria Rousse

Maria Rousse

Maria Rousse
Poloha a popis
Maria Rousse je rodinný hotel situovaný do klidné oblasti Malia a je obklopen exotickými stromy a květinami. V komplexu se nacházejí dvě budovy - Maria Rousse a Maria Rousse Hotel. Obě budovy jsou podobně zařízené a mají společnou recepci, bazény, bar, parkoviště a jiné služby.
Hotel je vhodný pro rodiny, páry i skupinky přátel a je také vhodný pro lidi s pohybovým omezením, jelikož veškeré služby a mnoho pokojů se nachází v přízemí.
Hotel Maria Rousse se nachází jen pět minut chůze od staré vesnice, kde můžete prozkoumat spoustu tradičních řeckých restaurací. Vedle hotelu najdete banky, poštu, supermarket a autobusovou zastávku odkud se lehce dostanete na Agio Nikolaos a Heraklionu.
Vybavení hotelu
- dva bazény
- free wifi (na recepci a na baru)
- internetový koutek
- lehátka a slunečníky
- 24h recepce
- kulečník
- směnárna
- parkoviště
- knihovna (české knihy negarantujeme)
- úschovna zavazadel
Vybavení pokoje
Pokoje:
standartní studio 2 osoby
standartní studio 2-3 osoby


všechny pokoje jsou světlé a prostorné s výhledem na bazén či do zahrady. Každý pokoj má vlastní balkón a sociální zařízení. Klimatizace je za poplatek
Stravování
- bez stravy
- snídaně
- polopenze


Změna složení stravování a služeb vyhrazena - dle vedení hotelu
Pro děti
Dětská postýlka k dispozici na vyžádání.
Služby za poplatek
Seznam služeb, které nejsou v ceně zájezdu, obdržíte po příjezdu na hotel.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.