Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Řecko > Malia > Real Palace

Real Palace ***

Real Palace
Poloha a popis
Malia je součástí jednoho z nejznámější turistické oblasti na Krétě ( Hersonissos – Stalida – Malia). Oblast se nachází na severním pobřeží přibližně 35 km od hlavního města Heraklionu. V minulosti se jednalo o malé rybářské vesnice, přibližně 2 km od Malie byly nalezeny zbytky 3 největšího mimojského paláce Malia. Byly zde i nalezeny předměty z keramiky. Malia se řadi mězi jedno z nejrušnějších míst na ostrově, proto se doporučuje hlavně pro ty, kteří milují noční život. Také je známá svými dlouhými a širokými písečnými plážemi, které jsou vhodné i pro děti. Malie svým hostům nabízí velký výběr z taveren, barů, kaváren, vodních sportů na pláži. Tohle místo je i skvělým výchozím bodem pro prozkoumání ostrova, ať už autem, nebo místním autobusem, který jezdí pravidelně z Malie do Agios Nikolaos i Heraklionu. Nedaleko Real Palace se nachází restaurace, taverny a bary. Letiště je vzdáleno 27 km.
Vybavení hotelu
Pro své klienty hotel nabízí:

- venkovní bazén
- Wi Fi ve veřejných prostorách zdarma
- restaurace
- bar
- gril
- zahrada
- terasa
- parkoviště
- pokojová služba
- praní
- žehlení
- čístírna
- půjčovna automobilů a motocyklů
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů:

Studio Standard pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven koupelnou se sprchou, trezorem (za poplatek), klimatizace (za poplatek) , satelitní Tv, Wi-Fi připojení, vybavená kuchyňka, minichladničkou, balkonem nebo terasou

Studio Superior pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven koupelnou se sprchou, trezorem (za poplatek), klimatizace (za poplatek) , satelitní Tv, Wi-Fi připojení, vybavená kuchyňka, minichladničkou.

Superior 1 Bedroom Apartmán pro 2 - 4 osobyApartmán je vybaven koupelnou se sprchou, trezorem ( za poplatek), klimatizací (za poplatek), satelitní Tv, wifi pripojením, kuchyňským koutem, minichladničkou a balkonem nebo terasou.
Stravování
Hotel nabízí ubytování bez stravování nebo se snídaní, popřípadě polopenzí.

Změna složení a služeb vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Pláž je vzdálená cca 2 km od hotelu
Pro děti
Dětská postýlka na vyžádání
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.