Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Řecko > Malia > Stelios Gardens

Stelios Gardens ***

Stelios Gardens
Poloha a popis
Malia je součástí jednoho z nejznámější turistické oblasti na Krétě ( Hersonissos – Stalida – Malia). Oblast se nachází na severním pobřeží přibližně 35 km od hlavního města Heraklionu. V minulosti se jednalo o malé rybářské vesnice, přibližně 2 km od Malie byly nalezeny zbytky 3 největšího mimojského paláce Malia. Byly zde i nalezeny předměty z keramiky. Malia se řadi mězi jedno z nejrušnějších míst na ostrově, proto se doporučuje hlavně pro ty, kteří milují noční život. Také je známá svými dlouhými a širokými písečnými plážemi, které jsou vhodné i pro děti. Malie svým hostům nabízí velký výběr z taveren, barů, kaváren, vodních sportů na pláži. Tohle místo je i skvělým výchozím bodem pro prozkoumání ostrova, ať už autem, nebo místním autobusem, který jezdí pravidelně z Malie do Agios Nikolaos i Heraklionu. Nedaleko Stelios Gardens leží romantické staré město Malia, kde se nacházejí různé restaurace, taverny a bary. Letiště je vzdálené cca 33 km. Stelios Gardens Hotel & Apartments je rodinný malý komplex s útulnou atmosférou.
Vybavení hotelu
Pro hosty je k dispozici:
- recepce
- řecká restaurace
- bar
- venkovní bazén se sluneční terasou, kde jsou lehátka a slunečníky
- zahrada okolo bazénu
- Wi-Fi (zdarma)
- jednou za týden je pořádáno barbeque
- Tv místnost
- parkování je k dispozici zdarma (mimo apartmány)
- úklidová služba
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů:

Superior studio - pro 2 nebo 3 osoby. Studia mají k dispozici dvě samostatné lůžka nebo manželskou postel.

Apartmán - 1 ložnice, vhodný až pro tři dospělé osoby. V jednom pokoji je hlavní ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, ve druhém pokoji, který slouží jako obývací pokoj je rozkládací pohovka.

Superior Apartmán pro 2 nebo 3 osoby -1 ložnice, v jednom pokoji je hlavní ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, ve druhé, pokoji, který slouží jako obývací pokoj je rozkládací pohovka.

Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), Wi-Fi připojením (za poplatek), kuchyňským koutem s vybavením, Tv, chladničkou, balkonem nebo terasou.
Stravování
Hotel nabízí stravování formou snídaně nebo polopenze.

Změna složení a služeb vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Písečná pláž se nachází pouhých 90m. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Pro děti
Dětská postýlka a dětská židle
Služby v ceně
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Trezor, klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.