Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Řecko > Malia > Vergas

Vergas **

Vergas
Popis
Hotel Vergas je jednoduchý, čistý hotel, který se nachází pouze 200 m od písečné pláže Malia. Kolem hotelu je v docházkové vzdálenosti plno restaurací, barů, taveren a také supermarket. Mezinárodní letiště Heraklion se nachází 26 km od hotelu.
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici:

- recepce
- trezor na recepci
- úschovna zavazadel
- venkovní bazén (sezónní)
- brouzdaliště
- bar u bazénu
- internetové připojení v celém hotelu zdarma
- sluneční terasa
- restaurace
Vybavení pokoje
Pokoje k dispozici:

STANDARD studio pro 2 osoby: balkon s výhledem do zahrady, na bazén, na hory, vlastní koupelna se sprchou a WC, fén, trezor, klimatizace, kuchyňský kout, rychlovarná konvice
- možnost bočního výhledu na moře

TŘÍLŮŽKOVÉ studio: balkon s výhledem na bazén, vlastní koupelna se sprchou a WC, fén, trezor, klimatizace, kuchyňský kout, rychlovarná konvice
Stravování
Bez stravy, snídaně nebo polopenze.
Pláž a plážový servis
Nejbližší písečná pláž se nachází 200 m od hotelu.
Plážový servis za poplatek.
Pro děti
Brouzdaliště
Služby v ceně
Internetové připojení v celém hotelu, šipky
Služby za poplatek
Plážový servis, kulečník, vodní sporty na pláži, klimatizace, trezor
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.