Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Řecko > Malia > Villa Mare Monte

Villa Mare Monte ****

Villa Mare Monte
Poloha a popis
Malia je součástí jednoho z nejznámější turistické oblasti na Krétě ( Hersonissos – Stalida – Malia). Oblast se nachází na severním pobřeží přibližně 35 km od hlavního města Heraklionu. V minulosti se jednalo o malé rybářské vesnice, přibližně 2 km od Malie byly nalezeny zbytky 3 největšího mimojského paláce Malia. Byly zde i nalezeny předměty z keramiky. Malia se řadi mězi jedno z nejrušnějších míst na ostrově, proto se doporučuje hlavně pro ty, kteří milují noční život. Také je známá svými dlouhými a širokými písečnými plážemi, které jsou vhodné i pro děti. Malie svým hostům nabízí velký výběr z taveren, barů, kaváren, vodních sportů na pláži. Tohle místo je i skvělým výchozím bodem pro prozkoumání ostrova, ať už autem, nebo místním autobusem, který jezdí pravidelně z Malie do Agios Nikolaos i Heraklionu. Nedaleko Villa Mare Monte se nachází restaurace, taverny a bary. Letiště je vzdáleno 26 km.
Vybavení hotelu
- recepce
- Wi-Fi (zdarma)
- venkovní bazén
- restaurace
- bar
- snack bar
- gril
- mini golf
- kulečník
- parkoviště
- sluneční terasa
- zahrada
- pokojová služba
- žehlení (za poplatek)
- čístírna (za poplatek)
- půjčovna automobilů a motocyklů
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů:

Superior studio pro 2 osoby
Superior Studio pro 2 až 3 osoby s výhledem do zahrady
Luxury apartmán pro 2 až 4 osoby s výhledem na moře
(1 ložnice)

Pokoj je vybaven koupelnou se sprchou, klimatizace (za příplatek), trezor (za příplatek), satelitní Tv, Wi-Fi připojením, kuchyňským koutem, rychlovarnou konvicí, minichladničkou, balkonem nebo terasou.
Stravování
Ubytování v hotelu je možné bez stravování, ale hotel nabízí i stravování formou snídaně, nebo polopenze

Snídaně formou jednoduššího bufetu.

Změna složení a služeb programu stravování vyhrazena - dle vedení hotelu
Pláž a plážový servis
Pláž je vzdálená 1,2km. Na pláži jsou lehátka a slunečníky za poplatek.
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Trezor, klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
23Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.