Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Řecko > Malia > Villa Ria

Villa Ria ***

Villa Ria
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.
Poloha
Moderně rekonstruovaný dům Dimamiel Malia Inn (dříve Villa Ria) je situován na klidném místě oblíbeného letoviska Malia, necelých 300 metrů od široké písečné pláže. Obchod s potravinami, drogistickým zbožím a kavárničkou s nabídkou čerstvého pečiva je přímo u domu. V okolí se nachází řada taveren a restaurací, rušnější centrum letoviska je vzdáleno asi 400 metrů. Zastávka autobusové linky, zajišťující spojení s Heraklionem a dalšími letovisky, je v dosahu 500 metrů.
Popis hotelu
Velice oblíbený dům s moderním ubytováním obklopený pečlivě udržovanou zelení, rodinnou atmosférou a výbornou dostupností do centra letoviska.
Pláž & Bazény
bazén s jacuzzi a oddělenou dětskou částí,
lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Vybavení hotelu
recepce se vstupní halou
Ubytování
Studia pro 2 osoby mají obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou, SAT/TV,
koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a balkón nebo terasu, trezor a klimatizace za poplatek.

Deluxe studia pro 2-3 osoby mají elegantně zařízenou obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou a troubou, SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a balkón, trezor a klimatizace za poplatek.

Apartmán pro 4 osoby se skládá z obývací ložnice se dvěma samostatnými lůžky s vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou a SAT/TV, samostatné ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchovým koutem s WC a vysoušečem vlasů a balkónu, trezor a klimatizace za poplatek.

Pronájem dětské postýlky za poplatek 5 € na noc.
Stravování
bez stravy,
možnost dokoupení polopenze v sousedním hotelu - snídaně formou bufetu, večeře dle výběru,
možnost dokoupení all inclusive programu v blízkém hotelu Ikaros Beach Resort and Spa 5*
Program all inclusive zahrnuje
slunečníky a lehátka u bazénů i na pláži hotelu Ikaros Beach Resort and Spa, snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.30 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.30 do 11.00 hodin, obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.30 hodin v hlavní restauraci, večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 19.00 do 21.30 hodin v hlavní restauraci, snacky, sendviče a další drobné občerstvení od 10.30 do 12.00 a od 15.30 do 18.00 hodin v Kafenion - Ouzeri, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní i mezinárodní výroby od 10.00 do 00.30 hodin v Daedalos baru a od 17.00 do 00.30 v lobby baru
Sport & zábava
stolní tenis, vodní sporty na pláži
Pro děti a juniory
dětský bazén, stolní tenis
Internetové připojení
wifi ve veřejných prostorách bez poplatku
Relaxace & Wellness
jacuzzi
Popisy pokojů
Studio Studia pro 2 osoby mají obývací ložnici se dvěma samostatnými lůžky nebo s dvoulůžkem, vybavený kuchyňský kout s ledničkou, SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkón nebo terasu s venkovním posezením a sušákem na prádlo. Zapojení klimatizace, pronájem trezoru a dětské postýlky za poplatek. Studio deluxe Studia Deluxe pro 2-3 osoby mají elegantně zařízenou obývací ložnici s vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou, SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkón s venkovním posezením a sušákem na prádlo. Zapojení klimatizace, pronájem trezoru a dětské postýlky za poplatek.Apartmán Apartmán pro 4 osoby se skládá ze samostatné ložnice s manželskou postelí a obývací ložnice se dvěma samostatnými lůžky s vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou a SAT/TV, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, trezor a klimatizace za poplatek, balkón s venkovním posezením a sušákem na prádlo, max.obsazenost 4 dospělé osoby a infant.
Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg, letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery, služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
u pobytů s vlastní dopravou leteckou dopravu, transfery,
místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám