Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Španělsko > Barcelona a okolí > Balmoral

Balmoral ****

Balmoral
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 15 km

Nejbližší město: Barcelona (2 km)

Typ pláže: není

Vzdálenost od pláže: není
Popis
Hlavní budova má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci a bar. Dále nabízí masáže, saunu, posilovnu, televizní místnost, prádelnu, parkoviště, konferenční prostory, wifi internetové připojení
URL
Pro více informací: www.abbabalmoralhotelbarcelona.com
SLUŽBY ZA POPLATEK
masáže, prádelna, minibar, parkoviště
Poloha
Centrum města Barcelona 2 km, letiště El Prat je vzdáleno 15 km od hotelu
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
klimatizace, TV, telefon, trezor, minibar, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
snídaně: snídaně formou otevřeného bufetu
SPORT A ZÁBAVA
masáže, sauna, posilovna, televizní místnost
DODATEČNÉ INFORMACE
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1 a 2 - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3 - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4 - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.