Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Španělsko > Barcelona a okolí > Garbi Millenni

Garbi Millenni ****

Garbi Millenni
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 13 km

Nejbližší město: Barcelona (1,5 km)

Typ pláže:

Vzdálenost od pláže:
Popis
Hlavní budova má vstupní halu s recepcí, hlavní restaurace, spa centrum, sauna, jacuzzi, fitness centrum, internetový koutek, směnárna, trezor na recepci, svoz do centra města, wifi internetové připojení
URL
Pro více informací: www.hotelesgarbi.com
SLUŽBY ZA POPLATEK
Směnárna, svoz do centra
PRO DĚTI
Dětské postýlky
Poloha
1,5 km od centra města Barcelona, letiště El Prat je vzdáleno 13 km od hotelu
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
klimatizace, TV, lednice, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
Snídaně: snídaně formou bufetu
SPORT A ZÁBAVA
spa centrum, sauna, jacuzzi, fitness centrum, internetový koutek
DODATEČNÉ INFORMACE
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1 a 2 - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3 - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4 - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.