Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Španělsko > Blanes > Hotel Boix Mar pro seniory

Hotel Boix Mar pro seniory ***

Hotel Boix Mar pro seniory
Poloha
hotel se nachází v klidné turistické části městečka Blanes. Dlouhá písečná pláž je méně než 100 m od hotelu. V okolí hotelu je několik restaurací, barů a obchůdků. Historické centrum letoviska leží cca 1 km od hotelu.
Vybaveni_hotelu
klimatizovaná vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, wi-fi připojení v baru zdarma, výtahy a herní místnost s biliárem. Zahrada se dvěma bazény, jacuzzi a minigolfem. K dispozici je tenisový kurt.
Ubytování
2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu/WC, fén, telefon, TV/Sat, trezor (za poplatek) a balkon.
Stravování
polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.
Náš tip
Hotel v klidné části za dobrou cenu.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu z Prahy včetně všech poplatků, 7x ubytování v hotelu příslušné kategorie, 7x polopenzi, transfery z letiště do hotelu a zpět, výlet do Barcelony, služby česky mluvícího delegáta, pojištění proti úpadku CK.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění včetně storna zájezdu 30 Kč/43 Kč/osoba/den, 1 lůžkový pokoj 2 000 Kč/týden, plná penze 1 000 Kč (dítě 500 Kč)/osoba/týden.
Slevy
dospělá osoba na 3. lůžku sleva 1 000 Kč, 1. dítě 2-12,9 let na přistýlce za cenu 8 990 Kč.
Poznámka
Fakultativní výlety: klášter Montserrat, Girona, Andorra a další.
Příplatky
komplexní pojištění včetně storna zájezdu 290 Kč do 70 let, nad 70 let 870 Kč/osoba/týden, 1 lůžkový pokoj 2 500 Kč/týden.
Poznámka
Další služby: „TOP Passport“ – využití TOP busu s možností návštěvy ostatních hotelů z řetězce na pobřeží s možností čerpání all inclusive služeb i v ostatních hotelech z řetězce.

Fakultativní výlety: klášter Montserrat, Girona, Andorra a další.