Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Tunisko > Mahdia > Primasol El Mehdi

Primasol El Mehdi ****

Primasol El Mehdi
Poloha

V rozlehlé zahradě hned u bílé pláže Mahdie. Ubytování nabízí možnost bungalovů nebo hlavní budovy. Jeho skvělá poloha umožňuje návštěvu centra, kaváren a obchodů. Vzhledem k vybavení je vhodný jak pro rodiny, tak pro odpočinek.

Vybavení

389 pokojů rozdělených mezi hlavní budovu a bungalovy v zahradě, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, tematická restaurace, maurská kavárna, kavárna, krytý bazén, bar, snack bar, obchod se suvenýry. V zahradě 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Ubytování
DR: koupelna/WC, (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace s individuální regulací, telefon, minibar, TV/sat., trezor oproti kauci, balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře FR: viz DR, v bungalovech pokoje oddělené dveřmi, v hlavní budově volný průchod mezi pokoji.

Stravování

Viz program all inclusive.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz
Http://hotelmehdi.com/
Wellness

Za poplatek: Salon krásy, masáže, vířivka, sauna.

Internet
Zdarma: WiFi v lobby a na recepci. Za poplatek: internetový koutek.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Rodinný pokoj (FR): 2 dospělí + 2 děti Dítě do 12 let