Země:

Jen last minute

Oblast:

Zájezdy > Tunisko > Midoun > Vincci Helios Beach

Vincci Helios Beach ****

Vincci Helios Beach
Poloha

V klidné lokalitě v rozlehlé 9hektarové zahradě u překrásné dlouhé písečné pláže. Městečko Midoun s nákupními možnostmi cca 10 km. Hlavní město ostrova Houmt Souk cca 25 km.

Vybavení

Celkem 354 pokojů rozdělených mezi hlavní budovu (2 patra) a 6 jednopatrových budov typu menzel roztroušených v zahradě. V hlavní budově vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, tuniská restaurace à la carte, maurská kavárna, konferenční místnost, kadeřnictví, krytý bazén a obchůdky se suvenýry. V zahradě 2 bazény s terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci. Bar u bazénu.

Ubytování
DRM/DRPM: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace s individuální regulací (pouze v hlavní sezoně), telefon, minilednička, TV/sat., trezor za poplatek a balkon nebo terasa, v hlavní budově. DRMSV: viz DRM, výhled na moře. DRB: viz DRM, v budovách typu menzel v zahradě. DRBSV: viz DRB, výhled na moře. FR: viz DRM, prostornější, s opticky oddělenou ložnicí. BG: viz DRM, v bungalovech.
Stravování

Viz program all inclusive.

Platební karty

EC/MC, VISA.

Odkaz
Http://www.vinccihoteles.com
Handicap

Na vyžádání pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty.

Wellness
Malé hotelové balneoterapeutické centrum Za poplatek: sauna, jacuzzi, hammam a různé druhy masáží a kosmetických či zkrášlujících procedur
Internet
Za poplatek: WiFi v lobby.
Poznámka

Oficiální třída: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRM): 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dvoulůžkový pokoj (DRMSV/DRPM): 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě Dvoulůžkový pokoj (DRB/DRBSV): 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě Rodinný pokoj (FR): 2 dospělí + 2 děti Bungalov (BG): 2 dospělí / 1 dospělí + 1 dítě Dítě do 12 let